UK E-Ticaret Fulfilment Hizmeti

Eğer Birleşik Krallık pazarına açılmak istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz! Birçok şirketin UK Pazarına açılmasına yardımcı oluyoruz ve UK E-ticaret fulfilment hizmeti sağlıyoruz.

Ürünlerinizin Birleşik Krallık pazarına girişinin sağlanması için Lojistik desteği, Depolama Servisi, Ürünlerinizin Teslimat Yönetimi ve Takibi, Siparişinizin Hazırlanması, İade Süreci ve Pazaryeri entegrasyonuna kadar tüm süreci sizin adınıza biz yönetiyoruz.

Eğer muhasebe desteği, şirket kurulumu gibi hizmetlere ihtiyacınız varsa ücretsiz olarak danışmanlık yapıp UK içerisindeki bir muhasebe şirketine yönlendiriyoruz.

Gümrükleme, Şirket açılışı, Vergiler vs gibi konularda bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak 30dk’lık UK pazarına açılmanız ve fulfilment hizmetimiz hakkında danışmanlık veriyoruz.

Dünya çapındaki işletmeler için Fulfilment çözümleri ve e-ticaret entegrasyonu konusunda DigiVertex Fulfilment bölümünde uzman arkadaşlarımız ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Amacımız Türkiye’deki şirketlerin yeni pazarlara açılmasına ve marka adını duyurabilmelerine yardımcı olmak.

Markaların/Şirketlerin her biriyle ortaklaşa çalışarak, Birleşik Krallık‘ta çevrimiçi satışlarını artırmalarına yardımcı olacak doğru sipariş karşılama çözümlerini yaratıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak ve ele alarak, ilk sevkiyattan itibaren birçok kişinin büyümesini destekledik.

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çok çalışıyoruz ve tutarlı, güvenilir teslimat konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. Siparişinizin yerine getirilmesi için DigiVertex Fulfilment’a güvenin, tıpkı diğer markalarımız gibi.

Sipariş ve Depo Yönetimi

Depo, stok yönetimi ve pazaryeri entegrasyonlarınızı yapıyoruz.

  • Depolama ve Ürün Kabulü: Ürünleriniz depomuza ulaştıktan sonra gerekli kontrol sağlanır ve barkod sisteminden geçtikten sonra depoya yerleştirilir.
  • Sipariş Hazırlama: Siparişiniz sisteme girildiğinde ürün toplama, paketleme (Etiketleme, Hediye Paketleme, Paketleme gibi) yapılır.
  • Teslimat Yönetimi ve Takibi: Sipariş hazırlandıktan sonra kargoya verilir ve takibi yapılır. Fatura, İrsaliye ve Sevkiyat süreçleri yönetilir.
  • Ürün İade Yönetimi: İade kabul süreci, ürün kontrolü ve iade stok yönetimi süreçleri gerçekleştirilir.
  • Pazaryeri Entegrasyonu: Marketplace (Asos, Zalando, Wayfair, Etsy, Amazon vb…) entegrasyon süreçleri marka sektörüne göre yönetilmektedir.

Fulfilment servisimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da ücretsiz 30 dk’lık danışmanlık görüşmesi ve marka analizi hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır!

Unutmayın ki geleceğe ve teknolojiye uyum sağlayabilen işletmelerin ayakta kalabileceği bir çağdayız! Sektörel yenilikleri iyi analiz edip şimdiden işletmenizin geleceğine yatırım yapma ve yön verme zamanıdır. Daha fazla vakit kaybetmeden benimle iletişime geçin! Görüşmek üzere 🙂