İlknur Çetin Kimdir?

Merhabalar, Ben İlknur Çetin!

 

1988 İstanbul doğumluyum. 2008 yılı İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama mezunuyum. Üniversitede okurken kurumsal bir firmada çağrı merkezi’nde çalışmaya başladım. Yine aynı firmada 2012 yılında Veritabanı Uzmanı olarak kurumsal iş hayatıma devam ettim. İlgi alanımın veritabanı olmadığını fark edince işimi bıraktım 🙂 Ardından 2014 yılında bir network ajansında İnternet Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladım.

 

İçimde yanıp tutuşan bir yere bağlı olmama, bir şeyler üretme ve kendi işimi kurma hayalim baskın geldi ve işimden istifa ederek freelance olarak dijital pazarlama danışmanlığı ve wordpress site tasarımları yapmaya karar verdim. 2020 yılında DigiVertex Dijital Ajansı kurma kararı aldım. Digivertex Dijital Ajansı’nın kurucusu, Almanya merkezli olan Wedding Whisper isimli girişimin partneri ve yine Almanya Merkezli olan Marktscout.de isimli online ticaret firmasının Dijital Pazarlama Yöneticisiyim.

 

Sektörün önde gelen, global markaların influencer marketing iletişimlerini yönettim ve birçok firma ve şahsa dijital iletişim, dijital pazarlama ve wordpress danışmanlığı yaptım.

 

2020 yılında kurduğum DigiVertex Dijital Ajans isimli reklam ajansım ve profesyonel ekibim ile birlikte marka, kişi ve kurumlara profesyonel Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama Yönetimi, E-Ticaret Danışmanlığı, Funnel Marketing Danışmanlığı, Website Tasarımları ve İnfluencer Marketing gibi alanlarda profesyonel danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

 

Hizmetlerim

  1. Sosyal Medya Yönetimi & Reklam Yönetimi
  2. Dijital Pazarlama Yönetimi
  3. Google Ads & Analytics Reklam Yönetimi
  4. E-Ticaret Danışmanlığı
  5. Funnel Marketing Danışmanlığı
  6. Web Sitesi Tasarımı
  7. Grafik Tasarım Hizmetleri
  8. İnfluencer Marketing
  9. Seo Hizmetleri
  10. İçerik Yönetimi Hizmetleri

 

Danışmanlık hizmetlerim hakkında detaylı bilgi almak yada içeriklerim hakkındaki sorularınız için benimle iletişime geçmek için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır! Görüşmek üzere 🙂