E-Ticaret Danışmanlığı

İnternet sitelerinden alışveriş oranları her geçen gün artmaktadır. Forbes verilerine göre E-Ticaret oranlarının 2024 yılına kadar 4-5 katına çıkacağı öngörülüyor.

Rakiplerinizin artması ve internet alışverişlerinin artması ile profesyonel E-Ticaret hizmeti almanız marka bilinirliğinizin ve satışlarınızın artmasına sebep olacaktır.

E-Ticaret Danışmanı olarak markanız için analiz yaptıktan sonra sizin için en uygun pazarlama stratejilerini belirliyoruz. Ve buna uygun yol haritanızı hazırlıyoruz.

E-Ticaret sadece google reklamı yada sadece facebook reklamı ile ölçebileceğiniz bir alan değildir. E-ticaret birçok kanalla çalışmalarınızı yürütebileceğiniz bir alandır. Zaman, sabır ve bütçe gerektirir. E-Ticarette en önemli kural sabırlı olmaktır.

Google Merchant Center ve Facebook Katalog Ayarlarının yanı sıra Facebook Pixel, Lookalike, Custom Conversion, Custom Audience gibi araçların kurulumunu yapıp hesap entegrasyonlarını ayarlarız. Retargetting, lookalike reklamları, upsell’ler ve katalog reklamları ile satış oranlarınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz

  • E-Ticaret için kurulması gereken araçların-hesapların kurulumu ve entegrasyonların yapılması (Google Ads, Google AnalyticsGoogle Search ConsoleGoogle Tag ManagerGoogle Merchant CenterFacebook Business ManagerFacebook KatalogFacebook Pixel vb…)
  • Site içi ürünlerin SEO ayarları
  • Hız optimizasyonu(E-Ticaret sitelerinde hız oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir faktördür. Google verilerine göre site hızındaki 1 sn’lik gecikme satış oranlarınızın %20 oranında azalmasına sebep olacaktır)
  • Anahtar Kelime Analizlerinin Yapılması
  • İnfluencer Marketing Çalışmaları

Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak yada ücretsiz 30 dk’lık danışmanlık görüşmesi ve marka analizi hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır! Unutmayın ki geleceğe ve teknolojiye uyum sağlayabilen işletmelerin ayakta kalabileceği bir çağdayız! Sektörel yenilikleri iyi analiz edip şimdiden işletmenizin geleceğine yatırım yapma ve yön verme zamanıdır. Daha fazla vakit kaybetmeden benimle iletişime geçin! Görüşmek üzere 🙂