Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Sosyal medya’da bulunmanız sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirirken hedef kitlenize direk ulaşabileceğiniz, kolay ve düşük maliyetli bir platformdur.

Sosyal Medya ve Google platformlarında markanızın profesyonel yönetimi marka bilinirliğinizi artırmakla beraber satış oranlarınızın da artmasına sebep olacaktır.

Dijital Pazarlama Danışmanı olarak markanız için analiz yaptıktan sonra sizin için en uygun pazarlama stratejilerini belirliyoruz. Ve buna uygun yol haritanızı hazırlıyoruz.

Yol haritanızı hazırlarken verilere dayalı, sürdürülebilir ve ölçülebilir çalışmalar yapıyoruz. Google Anahtar Kelime Planlayıcısı, Google Search Console, SEMrush ve Facebook Business Manager ve daha birçok platformları kullanarak analizlerinizi yapıyoruz.

Markanız için rakip ve sektörü analizi yapıyor ve dijital pazarlama çalışmaları için size en uygun stratejiler ile min. maliyetle max. performans almanız için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Hesap Kurulumlarının Yapılması ( Google Tag manager, Google Analytics, Google Search Console, Google Ads, Google Merchant Center, Facebook Pixel, Facebook Business Manager vs…)
  • Hesapların Entegrasyonlarının Yapılması
  • Anahtar Kelime Analizleri
  • İçerik Yönetimi Strateji Belirleme
  • Sektörel Bazlı Sorunların ve Çözümlerinin Tespiti ve Buna Uygun Reklam Metinlerinin Hazırlanması
  • Test Reklamları Çalışmalarının Sonucunda En uygun Reklam Stratejisinin Belirlenmesi ve Buna Uygun Çalışmaların Yapılması
  • Retargeting, Lookalike & Custom Audience,Custom Conversion vs gibi Çalışmaların Yapılıp Websitenize Giren ve Ürünlerinizle İlgilenen Kitleleri Yeniden Hedefleyerek Satışları Artırma Çalışmalarının Yapılması
  • Reklamların Günlük Takibi ve Aylık Raporların Hazırlanıp İletilmesi

Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak yada ücretsiz 30 dk’lık danışmanlık görüşmesi ve marka analizi hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır! Unutmayın ki geleceğe ve teknolojiye uyum sağlayabilen işletmelerin ayakta kalabileceği bir çağdayız! Sektörel yenilikleri iyi analiz edip şimdiden işletmenizin geleceğine yatırım yapma ve yön verme zamanıdır. Daha fazla vakit kaybetmeden benimle iletişime geçin! Görüşmek üzere 🙂