Shopify Web Sitesi Hizmeti

Shopify Website

Shopify, dünya’da e-ticaret platformları arasında şu an da lider konumdadır. Kullanım kolaylığı, müşteri desteği, ve sunduğu özellikler açısından Shopify‘ı en iyi e-ticaret platformları arasındadır.

Shopify, kullanıcılara kodlama yapmadan ürünlerini satabilmek için hızlı bir şekilde kendi web sitelerini oluşturmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir çözüm sunar. 

Shopify’ın 7 Madde ile  Avantajları

 1. Kurulumu ve kullanımı hızlı ve kolaydır. Mağazanızı geliştirmek için bir sunucuya ve ya herhangi bir teknik beceriye ihtiyacınız yoktur. Yazılım ve barındırma, platformun kendisinde sunulmaktadır. Herhangi bir kodlama becerisine ihtiyaç duymadan mağazanızı kurabilirsiniz.
 2. Güvenli ve güvenilir bir platformdur.
 3. Mobil uyumludur.
 4. 7/24 müşteri desteği vardır. Yanıt süresi oldukça hızlıdır. Tüm sorunlarınıza hızlıca yanıt alabilirsiniz.
 5. Mağazanızı özelleştirebilirsiniz.
 6. Shopify içerisinde terk edilmiş sepetler için mail gönderebileceğiniz bir sistem vardır.
 7. Pazarlama ve SEO için başarılıdır. Google ve Facebook eklentileri ile reklamlarınızı kolaylıkla Shopify üzerinden yönetebilirsiniz. Shopify’ın olağanüstü avantajlarından biri de, tarayıcılar için çok temiz bir kod oluşturarak web sitenizi arama sonuçlarında üst sıralarda sıralamanıza yardımcı olan güçlü Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) özelliklerini sunmasıdır.

Hizmetlerimiz

 • Tema Kurulumu
 • Eklenti Kurulumu
 • Domain Yönlendirme
 • Shopify E-Ticaret Web Tasarımı
 • Shopify Seo Hizmeti
 • Teknik Destek Hizmeti

Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak yada ücretsiz 30 dk’lık danışmanlık görüşmesi ve marka analizi hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır! Unutmayın ki geleceğe ve teknolojiye uyum sağlayabilen işletmelerin ayakta kalabileceği bir çağdayız! Sektörel yenilikleri iyi analiz edip şimdiden işletmenizin geleceğine yatırım yapma ve yön verme zamanıdır. Daha fazla vakit kaybetmeden benimle iletişime geçin! Görüşmek üzere 🙂