Funnel Marketing Danışmanlığı

Funnel, ziyaretçiyi (lead) bir dönüşüm hedefine doğru yönlendirme işlemidir. Funnel Marketing, İşletmenize müşterileri çekmek ve satışa dönüştürmek için tasarlanmış bir sistemdir.

Fiziksel bir ürün satışı yapabileceğiniz gibi dijital ürünlerin (e-kitap, online eğitim, yazılım vs) satışında funnel tekniği çok etkilidir.

Funnel sisteminde bir landing page sayfanız olmalıdır. Organik yöntemlerle yada sosyal medya platformlarında çıktığınız reklamlar ile ilk kitleyi landing page sayfanıza çekersiniz. İlk adım, sitenize trafik almaktır. Landing page sayfanızın mantığı ise potansiyel müşterilerinizin tek bir noktaya odaklanmasını sağlar. Normal bir websitesi’nde dikkat dağıtıcı bir çok şey varken landing page ile tek bir noktaya odaklanılmasını sağlarsınız. Bir insanın ortalama dikkat süresinin 8 sn olduğunu varsayarsak landing page bu noktada oldukça etkilidir.

Funnel sistemi satış oranlarınızı arttırma da oldukça etkili bir sistemdir. Amerika’da çok aktif kullanılmasına rağmen ülkemizde henüz yeni yeni adı geçmeye başlamıştır. Sosyal Medya reklamları ile satışlarınızı arttırabilirsiniz ancak Funnel sistemi satışlarınızın daha da artmasını sağlar.

Gelin, satış ve dönüşüm oranınızı yaklaşık 4-5 katına çıkaran Funnel sistemini sitenize kuralım!

Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak yada ücretsiz 30 dk’lık danışmanlık görüşmesi ve marka analizi hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır! Unutmayın ki geleceğe ve teknolojiye uyum sağlayabilen işletmelerin ayakta kalabileceği bir çağdayız! Sektörel yenilikleri iyi analiz edip şimdiden işletmenizin geleceğine yatırım yapma ve yön verme zamanıdır. Daha fazla vakit kaybetmeden benimle iletişime geçin! Görüşmek üzere 🙂